سبد خریدتان در حال حاضر خالی می‌باشد.

درباره ما پرینت پست الکترونیکی

شركت ساوالان لویی ارس با نام تجاری آرسالو در سال 1388 با احداث كارخانه ای به مساحت 3300 متر مربع با زیر بنای 2000 متر مربع در منطقه آزاد تجاری ارس و اخذ مجوزهای مربوطه از جمله پروانه بهره برداری، پروانه ساخت، پروانه علامت استاندارد و ... پس از اتمام عملیات ساختمانی و تجهیز، سرانجام در سال 1392 فعالیت خود را در صنعت تولید لوازم آرایشی و بهداشتی با تولید 14 رایحه اسپری خوشبو كننده بدن آغاز نموده است.
این شركت با همكاری مشاورین مجرب، مطالعات گسترده ای در تكنولوژی های مختلف تولید اسپری بدن در كشورهای مختلف انجام و مورد بررسی قرار داده و سرانجام به روز ترین تكنولوژی ها را انتخاب و مبنای خود قرار داده است تا یكی از مدرن ترین كارخانه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی را وارد عرصه تولید كشور نماید.
این شركت علاوه بر سیستم متعارف تولید، از فضایی مناسب جهت نصب و راه اندازی خطوط مختلف تولیدی، انبار داری مواد اولیه، محصولات تمام شده، فضای اداری، امكانات پرسنلی و آزمایشگاه های مدرن كنترل خطوط مواد اولیه و محصول، واحد كنترل كیفیت جهت بازرسی تولید، تركیب مواد اولیه و بسته بندی برخوردار می باشد كه توانمندی های منحصر به فردی را به شركت ساوالان لویی ارس ارزانی داشته است.

 

آخرین اخبار

وب سایت شرکت ساوالان لویی ارس منتشر شد

خوشحالیم به اطلاع مشتریان و همکاران خود برسانیم، وب سایت رسمی شرکت ساوالان لویی ارس منتشر و از این پس در دسترش شماست.
این وب سایت جهت ارتقاء بهره وری و ایجاد ارتباط موثر و آنلاین با مشتریان و همکاران،...


ادامه اخبار »

نظرات شما

مدیر سایت
اولین یاداشت در دفتر مهمان از طرف مدیر سایت به منظ...
دوشنبه ، 11 آذر 1392

مشاهده همه نظرات »

ارسال نظر جدید »

تماس با ما

address آدرس:
منطقه آزاد ارس، فاز یک صنعتی، خیابان A3، قطعه PR5-3
tell
تلفن:
3030321-4 (492)
fax
فکس:
3030325 (492)
e-mail
ایمیل: